Клаузура

Гіпертелія 012.

Катерина Лебедєва — «Клаузура» 

Фантастика / нуар.

«Хоча соцмережі почали перетворюватися на монстрів усього кілька днів тому, до кінця світу людство готувалося ще задовго до того. З багнюкою змішався одяг, картонні упаковки з під їжі та навіть чиїсь пальці. Поки що не гнили, бо було прохолодно. Мабуть, хтось погубив частини свого тіла, рятуючись від монстра з дев’ятьма срібними зубами…»

Малюнки: Іван Штрудель 

24 сторінки (А6), тираж 50 примірників. Дві наклейки в комплекті.

Sold out

«Я прокидаюся стривожений, адже десь поміж сном і реальністю схопив шматок майбутнього…»

«Врешті я не став добивати їх усіх. І так вже кисть руки одного з них валялася біля вхідних дверей — перелетіла через усю вітальню. Вхідні двері. Це нагадало мені — треба поспішати. Можуть бути й інші поліціянти…»

«Клаузури масово будували на річках Українських Карпат. Були споруди дерев’яними, лише основу робили з каміння. Деякі великі “клявзи” мали додаткові (зазвичай бокові) шлюзи для спуску зайвої води з водосховища. Плоти також називалися “бокорами”. Тоді ж було вперше законодавчо врегульовано лісовий бізнес: технологію сплаву, обов’язки купців і сплавників…»

«Я впав на краю галявини, де вони отаборилися, а той, що бив найсильніше, зв’язав мої ноги. Я миттєво відключився, поклавши голову на торбу з шоломом…»

Щоб замовити видання, пишіть на hyperthelia.press@gmail.com

Підписатися на Івана Штруделя можна тут: ivanstrudel.tumblr.com